O nás

O nás

Demion Advertising, spol. s r.o. vznikla v roku 2008 fúziou menších agentúr, ako reklamná agentúra zameraná najmä na reklamné a darčekové predmety a podlinkovú komunikáciu (Below the Line):

priamy marketing
POS materiály
Sales Promotion
Public Relations kampane

V súčasnosti svojim klientom poskytujeme full servisové marketingové služby. Sme pripravený kreatívne stvárniť, naplánovať a profesionálne  realizovať kompletné produktové kampane, ale tiež organizovať rôzne eventy a odborné semináre či konferencie. Samozrejmosťou je full printový servis a vydavateľská činnosť.

Služby

Design

Demion Advertising je špecialistom na kreatívu, grafický design. Môžete sa spoľahnúť na originálne a kreatívne riešenia Vašej Corporate identity, web designu, architektúry predajných priestorov, ale aj kompletných pre-press služieb. Všetky tieto služby poskytuje naše grafické štúdio v spolupráci s externými spoluracovníkmi – špecialistami, nielen zo Slovenskej republiky.

Gifts

Demion Advertising je sprostredkovateľom širokej ponuky reklamných a darčekových predmetov. Klientom prinášame nielen konzervatívne riešenia, ale prinášame aj nové, kreatívne, trendové riešenia. Samozrejmosťou je tiež zabezpečenie všetkých typov potlače (tampoprint, sieťotlač, flexotlač, laserovanie, gravírovanie, UV tlač, slepotlač či vyšívanie). V jednotilvých segmentoch reklamných predmetov sa snažíme optimalizovať cenu pre klienta aj porovnávaním cien od našich zmluvných dodávateľov zo zahraničia (Česko, Poľsko, Čína).

Print

Demion Advertising zabezpečuje pre klientov aj kompletný printový servis od jednej vizitky až po periodickú či špeciálne typy tlače. Sme pripravený Vám zabezpečiť tie najlepšie ceny pre všetky typy printovej produkcie, najmä pre

– ofsetovú tlač (hárková aj rotačná) – reklamnú potlač (tampoprint, sieťotlač) – digitálnu a veľkoplošnú tlač a v neposlednom rade aj všetky post-printové služby ako knihárske spracovanie, výseky, kartonáž či balenie, skladanie, vkladanie, vlepovanie, personifikáciu či obálkovanie a pod.

Pos

Demion Advertising zabezpečuje kreatívu a výrobu takmer všetkých typov POS nosičov ako napríklad: Pop Up steny, Roll Up stojany, letáky, plagáty, veľkoplošné postery,obrazy, banery z rôznych typov materiálov, ale aj woblery, informačné systémy, rôzne typy nadrozmerných makiet (nafukovačky, kartónové makety) a tiež atypické nosiče (balóny, svetelné girlandy a pod.) Tiež Vám zabezpečíme návrh a výrobu svetelnej reklamy na báze LED svietidiel (led boxy, nápisy, totemy, vitríny – pre indoor aj outdoor použitie), a plexi program (rôzne typy stojanov, líšt, držiakov).